SİMEKS ELEKTRİK

SİMEKS Elektrik Elektronik Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılından itibaren temsilciliğini yürütmekte olduğu, konularında yüksek teknolojiye sahip olan firmalar ile endüstriyel otomasyon kontrol alanında Türkiye sanayine, 2015 yılında imalatına başladığı ürünlerle de asansör sektörüne hizmet sunmaktadır.

Özellikle elektrik, elektronik otomatik kontrol malzemeleri ve işçi emniyetini sağlayan ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte Sky-E firmasının kuzey Avrupa ülkeleri ile İtalya temsilciliğini de yürütmektedir. Sitemizde, aşağıdaki üretimini yaptığımız, temsilciliğini ve satıcılığını yürütmekte olduğumuz firmaların ürünlerinin bilgilerini ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.
ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Simeks Elektrik
Türkiye Sanayi'nde önemli bir devir açan Simeks elektrik firması yüksek teknolojiye sahip İndüktif Sensör, Ssr ve diğer endüstriyel otomasyon ürünleri ile ülkemizde birçok başarıya adım atmıştır. 1987 yılı itibariyle Türkiye sanayisi kapsamında yüksek teknoloji ürünleri üreten firmalar ile çalışmakta ve temsilcilik yürütmektedir. Bu nedenle Türkiye'ye endüstriyel anlamda birçok faydası bulunan Simeks elektrik firması aynı zamanda asansör sektörü kapsamında da hizmet vermektedir.
Elektrik elektronik kontrol malzemeleri ve işçi emniyeti açısından çeşitli ürünlerin tedariğini gerçekleştiren firmamız dünyada önemli bir yer edinmiş lider markalardan ülkemizde temsilcilik almış ve tedarik ağını yürütmeyi başarmıştır. Hem üretim hem temsilcilik hem de satıcılık yürüten firmamız kaliteli hizmet vermeyi ilke kabul etmiştir.

Ürün Grupları
Dünyada sanayi sektörüne yön veren önemli firmaların temsilciliğini üstlenen firmamız İndüktif SensörSsr, endüstriyel otomasyon ürünleri ve asansör ürünleri kapsamında ürün tedarik zinciri oluşturmuştur. Çeşitli markalar ile anlaşması bulunan firmamız özgün tasarımlar ve kaliteli ürünler ile Türkiye'de lider firmalar arasında yerini almıştır.
Firmamız tarafından satışı gerçekleştirilen tüm İndüktif Sensör, Ssr, diğer endüstriyel otomasyon ürünleri ve asansör ürünlerinin teknik özellikleri bakımından oldukça kullanışlı olduğu ve birçok mekanizmasının günümüzde kullanılan ürünlerden üstün olduğu kanıtlanmıştır. Her zaman geleceğe yön vererek çalışmaya devam eden firmamız sanayi sektöründe önemli çalışmalar yürütmektedir. Aynı zamanda satışını yaptığımız ürünlerin uygulanması alanında oldukça kaliteli olduğu ve kullanım kolaylığı sağlaması sebebiyle ülkemizde birçok firma tarafından ilgi ile takip edilmektedir.


Otmasyon Ürünleri

  • Simeks elektrik firmamız endüstriyel otomasyon alanında çeşitli İndüktif SensörSsr, fotosel, encoder, resolver, emniyet anahtarları, kilit mekanizmaları, kontak blokları, emniyet paspası ve benzeri ürünleri ile lider konumdadır. Sky-e, Elco, Eltra, Mayser, ve Emx markalarının temsilciliğini üstlenen firmamız endüstriyel otomasyon ürünleri alanında ürün çeşitliliği ile göze çarpmaktadır. Genç ve dinamik kadrosu sayesinde otomasyon sektörünün ihtiyacını tam anlamıyla karşılayabilmektedir.
  • Metal ve plastik gövdeli, kullanım ömrü yüksek, kontak seçeneği fazla, yüksek korunurluğa sahip olan İndüktif Sensör ürünlerin kaliteli olması sebebiyle Türkiye genelinde birçok özelliği beğenilmekte ve müşteri ağı her geçen gün artmaktadır.
  • Simeks elektrik firmamız Sky-e markalı ürünler ile İndüktif Sensör ve fotosel alanında müşterilerine hizmet vermektedir. İndüktif Sensör ürünleri kapsamında firmamız tarafından çeşitli sensör seçenekleri bulunur. Bu sensörler kullanılan madde, cevap verme süresi, anahtarlama frekansı yüksek hassasiyetli olması sebebiyle tercih edilir.
  • Firmamız tarafından sunulan endüstriyel otomasyon ürünleri kapsamında kullanım ömrü, dayanıklılığı, kaliteli parça özelliği sebebiyle büyük bir ilgi görmektedir. Simeks elektrik firmamız Türkiye'de edindiği temsilcilik sayesinde dünyanın lider firmaları ile anlaşma sağlayarak ülkemizde önemli ve köklü bir yer edinmiştir.

Asansör Ürünleri
Firmamız müşteri beklentilerine ve kalite standartlarını göz önünde bulundurarak her zaman ileriye yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Aynı zamanda satış sonrası teknik servis desteği ile müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayan firmamız genç ve dinamik kadrosu sayesinde sektörün ihtiyacını tam anlamıyla karşılayabilmektedir. Asansör ürünleri kapsamında kendi içerisinde bazı tasarlamalar yapmakta ve teknolojinin gücünü kalite anlayışı ile bir arada tutarak müşteri tarafından ilgi görecek ürünler sunmaktadır. Pizzato markası temsilciliğini üstlenen firmamız emniyet anahtarları, kapı emniyet anahtarları, kilit mekanizmaları, boy fotoseli ve elektronik aşırı yük cihazları gibi ürünlerle göze çarpmaktadır.
Türkiye sanayi sektöründe birçok eksiği ve olması gerekeni tespit eden firmamız çeşitli uygulama projeleri hazırladı ve başarı ile sonuçlandırdı. Asansör ürünleri ve otomasyon sektörü kapsamında geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız dünya genelinde büyük ilgi gören ürünleri satışa sunmaktadır. Firmamızın en temel amacı içinde bulunulan inovasyon çağında daha yenileyici daha üstün çözümler sunan bir firma olmayı başarmak ve müşterilere gelişmiş teknoloji aynı zamanda üstün kaliteyi bir arada sunmaktadır.

Kaliteli Geniş Ürün Yelpazesi
Endüstriyel otomasyon ve asansör sektöründe öne çıkaran firmamız kalite konusunda yapılan araştırmalar kapsamında dayanıklılık testlerinden geçtiği birçok müşteri tarafından beyan edilmiştir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız kaliteli Ssr ürünler için çalışmakta ve sürekli olarak kendini geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.
Yüksek büyüme potansiyeline sahip olan firmamız endüstriyel otomasyon sektöründe her geçen gün çalışma alanı büyüterek Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Ayrıca sektörde yaşanan tüm değişimleri sürekli olarak takip eden Simeks elektrik firması çağdaş satış anlayışını  Ssr çalışmalarına yansıtmaktadır. Endüstriyel Otomasyon pazarındaki yeni taleplerin farkında olarak çalışmalar sürdüren firma yönetimi hem yerli hem de yabancı piyasa sektöründeki seçkin firmalar arasına gelmeyi hedeflemiş ve bu hedefine ulaşmıştır.
Teknoloji alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden firmamız müşterilerden gelen her bir talebi proje anlayışı ile değerlendirmekte ve bütünsellik amaçlayarak hizmet sağlamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerde ve hizmetlerde ülkemizin en iyisi olmayı başaran firmamız insan hayatını kolaylaştırmak, teknoloji sayesinde zenginleştirmek ve dünyada örnek bir firma olmak amacıyla çalışmaktadır. Ayrıca üretim teknolojilerini geliştirmeyi amaçlayan firmamız rekabet gücünü de ülkemizde artırmayı başarmış ve  kaliteli Ssr ürünler ile tercih edilen olmayı amaçlamıştır.

İndüktif Sensör Ve Ssr Ürünlerimiz
Firmamızın en çok tercih edilen ürünlerinden olan İndüktif Sensör ve Ssr ürün seçeneklerimiz zorlu ortamlar için kaliteli çözümler sunmaktadır. Günümüzde Mühendisler Ssr kullanımı ile farklı teknikleri bir arada barındırmaktadır.

  • Sensör ürünlerimiz çalışma prensipleri, değişik türler, güçlü yönleri sayesinde firmamızın gözde sistemleri arasındadır.
  • Firmamız tarafından satışa sunulan İndüktif Sensör ürünleri şekil boy ve tasarım açısından farklılık gösterir.
  • Firmamız bu kapsamda müşterilerine en kaliteli İndüktif Sensör ürünleri sunarak ve birçok çeşitlilik ile ülkemizin lider firmaları arasında olmayı başarmıştır.
  • Temel olarak çalışma prensibimiz daha düşük maliyetli daha yüksek doğruluğa sahip, daha az ağırlığa sahip ve sadeleştirilmiş hale getirmektir.

Endüstriyel otomasyon ürünlerimiz ile gelecek nesil piyasasına yön vermeyi amaçlayan firmamız geleneksel piyasalarda değil daha çok farklı sektörlerde de İndüktif Sensör kullanımına artırmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda daha basit bir hale getirilmiş şekilde boyut ve dijital sinyal ara yüz basitleştirilmesi sayesinde hem düşük maliyetli hem de yüksek doğrulukla İndüktif Sensör çalışmaları gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Otomasyon alanında gelecek nesillere hitap etmeyi amaçlayarak çalışmalarına devam eden firmamız yüksek kontrol özelliğine sahip ürünleri ve Ssr sektörünün önde gelen EL.CO firması ile hizmet vermektedir. Ülkemizde önemli bir avantaj olarak bilinen firmamız kullanıcılarına ekstra güven vermesi ile üretim hatlarında büyük bir önem taşımaktadır.
Hem malzeme kalitesi hem daha düşük maliyete sahip olması hem de ağırlık yönünden müşteriyi tatmin etmesi sebebiyle Ssr ürünlerimiz oldukça başarılı bulunmaktadır. Sektörde lider bir firma olan ve sektöre yön vermeyi başaran firmamız sattığı ürünleri ile büyük ilgi toplamakta bu kapsamda en güvenilir hizmeti vermektedir.

Neden Simeks Elektrik?
Firmamız Ssr ürünleri, İndüktif Sensör ürünleri ve Tamagawa ürün yelpazesi açısından sektörün lider firması olarak bilinir. Dünya çapında önemli isimler edinmiş markalar ile çalışan firmamız ülkemizde temsilcilik, üretim görevini üstlenerek ve kendi yönetim ağını kurarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Maliyet açısından müşterilerine en iyi imkanları sunan firmamız İndüktif Sensör,,Ssr ve Tamagawa ürünleri için müşterilerine önemli bir tercih kapısı olmuştur. Dünya markaları ile çalışan Simeks, endüstriyel otomasyon ve asansör sektöründe üstlenmiş olduğu yüksek performanslı çalışması ile Türk sanayi sektöründe önemli bir isim haline gelmiştir.

Firmamız Türkiye'de özellikle İndüktif Sensör, Tamagawa ve Ssr ürünleri alanında yetkin çalışmaları sayesinde Türkiye'nin lider firmaları arasında yer almaktadır. Firmamızın iletişim adresleri üzerinden bize ulaşarak tüm bilgileri edinebilir ve ürün çeşitliliğinden faydalanabilirsiniz.
Top