Otomasyon Ürünleri

Otomasyon Ürünleri

Dünya endüstriyel otomasyon sektöründe önemli yer edinmiş firmaların temsilciliğini üstlenen firmamız sektörün ürün tedarik zincirinde hizmet etmektedir. Temsilciliği yaptığımız Sky-e, Eltra, Mayser, El.co, Emx ve Tamagawa firmaları ile sektörün kaliteli ürün ihtiyacını karşılamaktayız. Firmamız tarafından satışı yapılan endüstriyel otomasyon ürünlerinin üstün kalitesi ve teknolojisi sektör tarafından kanıtlanmıştır. Temsilciliğini yaptığımız Sky-e, Eltra, Mayser, El.co, Emx ve Tamagawa ürünlerinde stoklu çalışan firmamız ürün taleplerine hızlı cevap ve hızlı teslimat ile sektörde öne çıkmaktadır.

Otomasyon Ürünleri Dünya Markaları
Sky-e markası sektörün sensör grubu ihtiyacı içinde İndüktif Sensör, Cisimden Yansımalı Fotosel, Karşılıklı Fotosel, Reflektörlü Fotosel, Kapasitif Sensör, Analog Sensör gibi ürünler ile öne çıkmaktadır. Özellikle İndüktif Sensör ve Fotosel ürünlerle sektörde önemli bir yer edinmiştir. İndüktüf Sensör çeşitliliği ile sektörün ihtiyaçlarına eksiksiz karşılamaktadır. Avrupa menşeli Eltra markası geniş Encoder ürün grubuyla Avrupa ve Dünya da bilinen bir marka olmayı başarmıştır. Simeks Elektrik Eltra markasının temsilciliğini Encoder ürün grubundaki bilgisiyle ülkemizde uzun yıllardır başarıyla yürütmektedir. Dünya markası olmayı başarmış El.co firması yüksek kaliteli Ssr ürün grubu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Geniş Ssr yelpazesi ile farklı modellerde Ssr ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Mayser imalatını yaptığı emniyet paspası, emniyet kenar kontrol, emniyet bumper ürünleri ile iş ve işçi güvenliği ürün grubunda Dünyanın lider şirketleri arasındadır. Sektördeki Tamagawa marka encoder ve resolver taleplerini de stok dan karşılanmaktadır. Özelikle markanın farklı resolver modelleri stoklarımızda bulunmaktadır. Emx marka Renk Fotoseli, çizgi sensörü, etiket sensörü, parlaklık sensörü gibi özel ürünler, sektörün özel sensör taleplerini karşılamaktayız.
Genç ve dinamik kadromuz ile hizmetlerimizi ve ürün çeşitliliğimizi artırarak endüstriyel otomasyon alanında çalışmalarımıza emin adımlarla devam edeceğiz.
Top