Asansör Ürünleri

Asansör Ürünleri

Dünya asansör sektöründe konularında lider firmaların temsilciliğini üstlenen firmamız bunlara ek olarak 2015 yılında imalatına başladığı ürünlerle temsilcilik-üretim-satış üçgeninde sektöre hizmet sunmaktadır. Marka hakkı şirketimize ait Molik ve Asline markalarının yanında temsilciliğini yaptığımız Pizzato ve Safeline markaları ile sektörün kaliteli ürün ihtiyacını karşılamaktayız.Firmamız tarafından satışı yapılan Molik marka Boy Fotoseli, Asline marka Elektronik Aşırı Yük, Safeline marka Acil Durum Haberleşme Sistemleri, Pizzato marka Switch ve Kapı Fiş Kontakları üstün kaliteleri sektör tarafından kanıtlanmıştır. Genç ve dinamik kadromuz Boy Fotoseli, Elektronik Aşırı Yük, Acil Durum Haberleşme Sistemleri, Switch ve Kapı Fiş Kontakları hakkında sahip oldukları bilgi ve tecrübeleri ile müşterilerimizin taleplerine hızlı ve doğru cevaplar ile dönüş yapmaktadır.

Firmamız Swicth, emniyet rölesi, el terminalleri ve Kapı Fiş Kontak ürün grubundaki bilgi ve tecrübeleri ile Avrupa menşeli Pizzato markasının temsilciliğini uzun yıllardır başarıyla yapmaktadır. Molik marka Boy Fotoseli ürün grubumuz uzun ömürlü olması ve zor şartlarda çalışması ile sektörde dikkatleri üzerime çekmiştir. Simeks elektrik Asline marka ile yüksek verimlilik, üstün teknolojiye sahip Elektronik Aşırı Yük ürünlerini düşük maliyetler ile sektöre sunarak kısa zamanda büyük başarılara imza atmıştır. Safeline markası Acil Durum Haberleşme Sistemleri ürün grubunda Dünya asansör sektöründe lider firma olmayı hak etmiş ve bunu başarıyla devam ettirmektedir.

Genç, dinamik, çalışkan ve tecrübeli kadromuz ile temsilcilik-üretim-satış üçgeninde asansör sektöründeki hizmetlerimize emin adımlarla devam edeceğiz.
Top